Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

Рада прийняла безвізовий закон про спецконфіскацію

18 Feb 2016 10:58 AM | Anonymous

Bерховна Рада внесла зміни до кримінального та Кримінального процесуального кодексів щодо процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації. 

Законопроект №4054 підтримали 252 народних депутата. Законом змінюється механізм спеціальної конфіскації, прийнятий парламентом 10 листопада 2015 року, оскільки він "не в повній мірі відповідає наданих Україні рекомендацій ЄС, які містяться в П'ятій доповіді Європейської комісії про прогрес України у виконанні Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму".

 Рада прийняла цей закон у першому читанні 16 лютого. Посол ЄС в Україні Ян Томбінський заявив, що він "відповідають стандартам ЄС". 

Перед голосуванням у другому читанні президент Петро Порошенко закликав народних депутатів "не вихолощувати" безвізові законопроекти і проголосувати за них саме сьогодні і саме в тому вигляді, як того вимагає Євросоюз. Президент зазначив, що ЄС "буквально завтра" приступить до формалізації рішення про безвізовий режим, "якщо сьогодні" депутати затвердять необхідні закони.

http://dt.ua/POLITICS/rada-priynyala-bezvizoviy-zakon-pro-speckonfiskaciyu-200155_.html

Powered by Wild Apricot Membership Software